Texas Board of Orthotics and Prosthetics - Board Member Profiles

Loading...

Ray Smith, LPO
Orthotist/Prosthetist
Term Expires: February 1, 2019

Miguel Mojica, LPO
Orthotist/Prosthetist
Term Expires: February 1, 2015

Richard Neider, LO
Orthotist
Term Expires: February 1, 2019

Roy McCoy
Public Member
Term Expires: February 1, 2015

Leah Esparza
Public Member
Term Expires: February 1, 2015

Rebecca Brou
Public Member
Term Expires: February 1, 2017

David Kercheval
Public Member
Term Expires February 1, 2017

Yvonne Feinleib
Executive Director
Texas Board of Orthotics and Prosthetics
Work: (512)834-6628
Fax: (512)834-6677 

  • Loading...
Last updated October 17, 2014
  • Loading...
    Board of Examiners for  State Board of Examiners for Orthotics and Prosthetics

    Board of Examiners for  State Board of Examiners for Orthotics and Prosthetics